SuperFOIL vlajka vlajka vlajka

Příslušenství

 

SF páska Standard

SF páska Standard 0,1 x 20m je samolepící páska pro všechny izolace SuperFOIL

 

SF páska Superior

SF páska Superior 0,1 x 20 m je dvousložková samolepicí reflexní fóliová páska s vyztužením ze skleněných vláken pro všechny izolace SuperFOIL. Vhodná při instalaci v chladném počasí.

SF páska Superior se používá k utěsnění spojů, řezů, roztržených výčnělků při instalaci izolace SuperFOIL, tím se zlepšuje vzduchotěsnost a odolnost proti parám.

Všechny povrchy, na které se má páska instalovat, musí být čisté a suché. Odstřihněte požadované množství pásky, poté odlepte obal a pásku pevně přitlačte. SF páska Superior slouží k utěsnění izolace ve spojení s mechanickým upevněním.

 

SF páska Aluminium

SF páska Aluminium 0,05 x 30 m je samolepící páska vhodná pro bublinkové izolace SFBA.

 

Pro nákup klikněte na produkt níže.

SuperFOIL vám ušetří místo, čas a peníze!!!

Šetří místo

Nikdo nechce, aby váš projekt potřeboval objemnou a zbytečně silnou izolací. Prostor umožňuje nejen vaše budoucí pohodlí, ale může také pomoci zvýšit hodnotu vaší nemovitosti.

Použitím našich izolací SuperFOIL můžete využít místo, které se ztratí při použití jiných typů izolace. Náš sortiment izolací poskytuje vynikající výkon při malé tloušťce! Výběrem našich produktů se připojujete k těm, kteří si již vybrali izolaci budocnosti SuperFOIL. Naše výrobky poskytují moderní řešení běžných problémů, jako jsou tepelné mosty a kondenzace par.

Šetří čas

Každý by souhlasil, že jedním z největších výdajů jakéhokoli stavebního projektu je promarněný čas. Nikdo nechce utratit více peněz, než je potřeba, nebo ještě hůř, ztratit čas, který by bylo možné strávit jinak a přitom mít stavbu dříve dokončenou.

Při řezání tradičních typů izolace musíte bojovat s oblaky prachu, které vytvářejí nepořádek. Kromě toho trávíte spoustu času snahou o dokonalou montáž. Naše produkty SuperFOIL se snadno a rychle instalují. Poskytují okamžité a vynikající výsledky bez zbytečného odpadu a dlouhé a složité instalace.

Šetří peníze

Přiznejme si to, každý chce šetřit peníze, kde je to možné, a přesto získat vysoce kvalitní produkt. To platí ještě více u staveb, kde malé chyby mohou vést k velké finanční ztrátě.

Většina našich izolací SuperFOIL je produkt 3 v 1, který izoluje, reguluje páry a odráží teplo a chlad v létě i v zimě. Nejenže vytvoříte dobře izolovanou stavbu, ale také ušetříte za klimatizaci v létě. Můžete se potěšit tím, že naše řada izolací prošla přísným testováním a je certifikována podle národních a evropských stavebních předpisů.

Výběrem izolace SuperFOIL získáte nejen nejmodernější a nejúčinnější izolační produkt, ale máte také plný přístup k našemu týmu technických odborníků. Jsou schopni nabídnout poradenství a podporu v průběhu celého vašeho projektu. Naši odborníci jsou obeznámeni se všemi výhodami a nevýhodami izolačních řešení a jsou vám k dispozici ve všech fázích vaší výstavby. Vždy vám poskytneme individuální řešení pro váš projekt.

Promluvte si s jedním z našich odborníků a zjistěte, jak na to.

+420 777 316 447

Certifikáty

Service
Service
Service
Service
Service
Service
Service
Service

Vyberte si typ a způsob použití SuperFOIL

SuperFOIL JE TEPELNÁ, REFLEXNÍ, VÍCEVRSTVÁ IZOLACE.