SuperFOIL vlajka vlajka vlajka

IZOLACE OSTATNÍ POUŽITÍ SUPERFOIL

PŮDNÍ VESTAVBY * CHATY * GARÁŽE * DROBNÉ STAVBY * KARAVANY * DODÁVKY * MOBILNÍ DOMY * BAZÉNY * OSTATNÍ

INTERIÉR - CHATY A PŮDNÍ VESTAVBY

Izolaci SuperFOIL lze použít samostatně, ale i v kombinaci s jinými typy izolací, jako je polystyrénová deska nebo minerální vata. Zde použijte PAROTĚSNOU nebo PROTIPOŽÁRNÍ IZOLACI SUPERFOIL.

SuperFOIL je perfektní izolace pro použití na stropy a stěny v interiéru. Pomocí latí nainstalujete izolaci SuperFOIL a sádrokartónové desky, které následně omítnete, nebo použijete jakékoliv obložení dle vašich představ pro váš krásný domov.

S naším produktem 3 v 1 není již třeba instalovat samostatnou parotěsnou vrstvu izolace pro regulaci par. Použitím předejtete tvorbě plísní a vlhkosti ve vašem domě.

MONTÁŽ


Image

Image

EXTERIÉR - CHATY – STŘECHY A FASÁDY

Izolací SuperFOIL produktové řady PAROPROPUSTNÉ IZOLACE, produkt 3 v 1, dokonale vyřešíte zateplení střechy a vnějších obvodových zdí vaší chaty, jak zděné tak i dřevostavby. Naše řada vícevrstvých tepelně-reflexních izolací SFBB umožní vašemu domovu volně dýchat a zároveň zajistí vysoký výkon v zimě i v létě. SuperFOIL lze použít v kombinaci i s jinými typy izolací, jako je polystyrénová deska nebo minerální vata.

Přesnou nabídku izolací SuperFOIL najdete v sekci PRODUKTY. Zde si můžete vybrat, která izolace bude pro váš projekt ta nejlepší. Je zde i přesný popis instalace a technické specifikace.

MONTÁŽ


Image

Image

ZATEPLENÍ GARÁŽÍ I ZDI, STROPY I PODLAHY

Izolací SuperFOIL produktové řady PAROTĚSNÁ, PODLAHOVÁ nebo PROTIPOŽÁRNÍ IZOLACE můžete zateplit i vaši garáž. Obě produktové řady jsou tepelně-reflexní vícevrstvé izolace, produkt 3 v 1, poskytují vysoce účinnou tepelnou izolaci, zároveň parotěsnou zábranu a navíc i sálavou bariéru. Použitím více vrstev zabraníte vzniku kondenzace a tepelných mostů. Jedním druhem výrobku můžete izolovat zdi, stropy i podlahy! Řada SuperFOIL FR má navíc zvýšenou protipožární ochranu, což je docíleno tím, že dvě vnější vrstvy laminované hliníkové fólie jsou vyztužené skleněnými vlákny.

Můžete si zateplit i garážová vrata, např. BUBLINKOVOU IZOLACÍ.

MONTÁŽ


Image

Image

ZATEPLENÍ KARAVANŮ, MOBILNÍCH DOMŮ A DODÁVEK

Izolací SuperFOIL produktové řady PAROTĚSNÁ, PROTIPOŽÁRNÍ, PODLAHOVÁ nebo BUBLINKOVÁ IZOLACE můžete zateplit i vaše mobilní obydlí. Stačí si jen vybrat z naší nabídky! Přesnou nabídku izolací SuperFOIL najdete v sekci PRODUKTY. Zde si můžete vybrat, která izolace bude pro váš projekt ta nejlepší. Je zde i přesný popis instalace a technické specifikace.

MONTÁŽ


Image

Image

IZOLACE BAZÉNU

Izolací SuperFOIL produktové řady PAROTĚSNÁ, nebo PODLAHOVÁ můžete izolovat i váš bazén. Stačí si jen vybrat z naší nabídky! Přesnou nabídku izolací SuperFOIL najdete v sekci PRODUKTY. Zde si můžete vybrat, která izolace bude pro váš projekt ta nejlepší. Je zde i přesný popis instalace a technické specifikace.

MONTÁŽ


Image

Image

BUBLINKOVÁ IZOLACE SuperFOIL

Bublinkovou izolaci by měl mít každý správný kutil doma. Lze ji použít na vše, co je zrovna třeba. Přesnou nabídku izolací SuperFOIL najdete v sekci PRODUKTY. Zde si můžete vybrat, která izolace bude pro váš projekt ta nejlepší. Je zde i přesný popis instalace a technické specifikace.

SADA ZA RADIÁTOR IZOLACE SuperFOIL

Naše sada izolace za radiátor z bublinkové izolace je skvělým způsobem, jak ušetřit peníze na účtech za energii. Odráží 95% tepla z vašich radiátorů zpět do místnosti, takže již zbytečně nevytápíte zeď za radiátorem! Stejně jako všechny produkty SuperFOIL se snadno instaluje a je dodávána se samolepicími páskami pro upevnění na stěnu. Vše, co musíte udělat, je nastříhat výrobek na požadovanou velikost a pomocí samolepících pásek ji připevnit na zeď za radiátor. Sada má rozměr 0,6 x 5 m, takže máte dost na to, abyste mohli udělat 3 (nebo více) radiátorů! Snadná montáž bez nepořádku a zároveň úspora vašeho účtu za energii. Co může být lepší?


Image

Image

IZOLACE POTRUBÍ

Izolace na potrubí je vyrobena z dvojité bublinkové izolace s reflexními povrchy na obou stranách a bublinkové fólie. Rozměr role 0,08 x 7,5 m.

Výhody:

  • Snadná instalace - jednoduše ustřihněte izolaci trubek na požadovanou délku a omotejte ji kolem trubek.
  • Již vám nikdy nezamrne potrubí - ochraňte své trubky před úniky tepla / chladu s naší vysoce kvalitní izolací potrubí.
  • Snižte hluk potrubí - tato vysoce kvalitní izolace vašich trubek působí jako protihluková bariéra, která snižuje hluk potrubí ve vašem domě.
  • Izolace SuperFOIL pomáhá udržovat vaše potrubí v zimě v teple a v létě v chladu.

Image

Image

IZOLACE SUPERFOIL UNIVERZAL

Bublinková izolace SuperFOIL Univerzal je vícevrstvá izolace se vzduchovými bublinami. Jedná se o vodotěsnou izolaci, která je vhodná pro použití v mnoha typech aplikací. Perfektní řešení pro kutily, SuperFOIL Univerzal má rozměr 1 x 7 m.

Lze použít k izolaci garážových vrat, stěn, pod obložení, skleníků, na vyvýšené záhony, izolace jezírek, králíkárny, psí boudy, příbytku pro slepice atd.


Image

Image

Promluvte si s jedním z našich odborníků a zjistěte, jak na to.

+420 605 422 882

Certifikáty

Service
Service
Service
Service
Service
Service
Service
Service