SuperFOIL vlajka vlajka vlajka

Parotěsná izolace

TEPELNÁ - REFLEXNÍ - VÍCEVRSTVÁ - IZOLACE

Řada parotěsných vícevrstvých izolací SuperFOIL je produkt 3 v 1, poskytuje vysoce účinnou tepelnou izolaci, zároveň parotěsnou zábranu a navíc i sálavou bariéru SuperFOIL je vyrobena moderní technologií. Dvě vnější reflexní vrstvy jsou zesílené fólie potažené high-tech nanotechnologií Duplex, díky těmto vrstvám se stává izolace SuperFOIL 3x výkonnější a pevnější než běžná parozábrana. Vnitřní vrstvy tvoří hliníkové fólie spolu s vysoce výkonnou termoizolační výplní. Použitím více vrstev zabraníme vzniku kondenzace a tepelných mostů. Výrobky jsou certifikovány společností BBA, LABC v Anglii a DIBt pro EU, takže splňují požadavky nových stavebních předpisů. Na rozdíl od tradičních typů izolací, izolace SuperFOIL funguje na všech třech typech přenosu tepla, tj. vedení, proudění a sálání, což vám dává nejlepší účinnost izolace bez nutnosti použití dalších vrstev. Naši vícevrstvou izolaci, která nabízí vynikající poměr ceny a kvality, lze použít kdekoliv v domě, což znamená, že jedním druhem výrobku se může izolovat střecha, zdi i podlahy!

Image

Kalkulačka

Zjistěte si potřebné množství!
Aktuální ceny zjistíte na e-shopu.
Slevy je třeba konzultovat s obchodním zástupcem.

Izolace SuperFOIL je tenká, ale velice účinná. Nahradí běžnou izolaci tloušťky 10 až 60 cm a sama má tloušťku jen pár centimetrů!

Šetří místo

Nikdo nechce, aby váš projekt potřeboval objemnou a zbytečně silnou izolací. Prostor umožňuje nejen vaše budoucí pohodlí, ale může také pomoci zvýšit hodnotu vaší nemovitosti.

Použitím našich izolací SuperFOIL můžete využít místo, které se ztratí při použití jiných typů izolace. Náš sortiment izolací poskytuje vynikající výkon při malé tloušťce! Výběrem našich produktů se připojujete k těm, kteří si již vybrali izolaci budocnosti SuperFOIL. Naše výrobky poskytují moderní řešení běžných problémů, jako jsou tepelné mosty a kondenzace par.

Šetří čas

Každý by souhlasil, že jedním z největších výdajů jakéhokoli stavebního projektu je promarněný čas. Nikdo nechce utratit více peněz, než je potřeba, nebo ještě hůř, ztratit čas, který by bylo možné strávit jinak a přitom mít stavbu dříve dokončenou.

Při řezání tradičních typů izolace musíte bojovat s oblaky prachu, které vytvářejí nepořádek. Kromě toho trávíte spoustu času snahou o dokonalou montáž. Naše produkty SuperFOIL se snadno a rychle instalují. Poskytují okamžité a vynikající výsledky bez zbytečného odpadu a dlouhé a složité instalace.

Šetří peníze

Přiznejme si to, každý chce šetřit peníze, kde je to možné, a přesto získat vysoce kvalitní produkt. To platí ještě více u staveb, kde malé chyby mohou vést k velké finanční ztrátě.

Většina našich izolací SuperFOIL je produkt 3 v 1, který izoluje, reguluje páry a odráží teplo a chlad v létě i v zimě. Nejenže vytvoříte dobře izolovanou stavbu, ale také ušetříte za klimatizaci v létě. Můžete se potěšit tím, že naše řada izolací prošla přísným testováním a je certifikována podle národních a evropských stavebních předpisů.

Výběrem izolace SuperFOIL získáte nejmodernější a nejúčinnější izolační produkt, který nesmí chybět na žádné stavbě.

Již jen jedna vrstva SuperFOIL (SFTV, SFBB) ochrání váš dům proti přehřátí či chladu.

SuperFOIL SFTV nahradí standardní parozábranu a zárověň zvýší tepelný odpor R o cca 1m2. K.W.-1

Použitím vícevrstvé izolace zároveň stavbu i izolujete.

Vícevrstvá izolace SuperFOIL nahradí 10 až 55 cm běžné izolace!!!

Promluvte si s jedním z našich odborníků a zjistěte, jak na to.

+420 777 316 447

Certifikáty

Service
Service
Service
Service
Service
Service
Service
Service