SuperFOIL vlajka vlajka vlajka

HLEDÁTE UDRŽITELNOU IZOLACI?

TAK UŽ NEHLEDEJTE!

SuperFOIL použije každý rok zhruba 80 milionů plastových lahví ze skládky. Jejich recyklací se vyrobí termoizolační výplň, která se používá v našich produktech.

To znamená, že zhruba 450 lahví se spotřebuje na výrobu 1 role
SuperFOIL SF19+


Image

Image Image

I IZOLACÍ MŮŽETE POMOCI OCHRANĚ KLIMATU!

Rádi vám představíme NAŠI VIZI:
Spoléháte se pouze na „normu“?
I tak se na to podívejte. Stojí to za to!
Berete přechod na čistou energii vážně?
Zajímavé ekologické řešení právě pro VÁS.

„SVĚTOVÁ ZPRÁVA O KLIMATU“

Silný déšť, vlny veder, vzestup hladiny moří: Mezivládní panel OSN pro změnu klimatu (IPCC) ve své zprávě naléhavě varuje před důsledky globálního oteplování – emise CO2 je nutné okamžitě a výrazně snížit.

Změna klimatu byla včera – jsme uprostřed klimatické krize! Povodně, povodňové katastrofy, lesní požáry, sucho, proudy uprchlíků, cenově nedostupné bydlení...

(podklady jsou čerpány ze zprávy z https://www.ipcc.ch/)

KLIMATICKÁ KRIZE

Lingvisté vědí, jak jazyk vytváří nevědomé názory: Co vlastně máme? Klimatická krize, která vyžaduje naléhavá opatření? Vyjadřuje termín změna klimatu méně naléhavosti a co přesně znamená ochrana klimatu? Tento fenomén máme i u stavebních materiálů. To, co si spojujeme s „tepelnou izolací“, je ve skutečnosti mnohem složitější než převládající názor sděluje.


Image

Image Image

STAVEBNÍ MATERIÁLY MUSÍ BÝT VÍCE EKOLOGICKÉ

a pomáhat ochraně klimatu!!!

Tradiční zateplování budov zatím k úspoře energie na vytápění výrazně nepřispívá. Věděli jste, že přibližně 39 procent českých emisí CO2 a přibližně 34 procent české spotřeby energie lze přičíst stavebnímu sektoru? Je to obrovské číslo se kterým zatím nikdo nic nedělá. I když jsou zde nové technologie, které by tomu mohly výrazně pomoci.

Cíl celostátního klimaticky neutrálního stavebního fondu do roku 2045 je zakotven v zákoně o ochraně klimatu u sousedů v Německu. Tohoto cíle by se mohlo dosáhnout, ale musely by být použity výrazně lepší produkty pro renovaci stávajících budov a pro novostavby.

A právě tuto problematiku řeší SuperFOIL

VÝBĚREM IZOLACE SUPERFOIL

získáte nejmodernější a nejúčinnější izolační produkt, který nesmí chybět na žádné stavbě. Již jen jedna vrstva SuperFOIL (SFTV, SFBB) ochrání váš dům proti přehřátí či chladu.

SuperFOIL SFTV nahradí standardní parozábranu a zárověň zvýší tepelný odpor R o cca 1m2.K.W.-1 Použitím vícevrstvé izolace SuperFOIL zároveň stavbu i izolujete. Vícevrstvá izolace SuperFOIL nahradí 10 až 55cm běžné izolace!!!


Image