SuperFOIL vlajka vlajka vlajka

NÁSTROJE A REALIZACE

18.8.2017

Správné nástroje dělají instalaci ještě lehčí !


Se SuperFOIL je vždy snadná instalace, pokud jde o izolaci. Ale, stejně jako u všech aspektů konstrukce, můžou mít správné nástroje ještě lepší efekt. Tři základní kroky k instalaci produktu SuperFOIL jsou:

Ustřihněte, opravte a utěsněte". Budete potřebovat řezačku, sešívačku a pásku.

Fréza:

SuperFOIL lze snadno řezat pomocí nožů nebo řezaček. U větších pracovních míst a profesionálních instalátorů doporučujeme řezačku jako univerzální fréza Bosch GUS 10.4v.

Stapler - sponkovačka

Pro sešívání SuperFOIL na krokve doporučujeme použít svorky pozinkované nebo nerezové oceli se sešívačkou s vysokou životností odpovídajících tloušťce instalovaného produktu. Pro SF19 a SF19BB používejte 14mm sponky, SF19 používají sponky 20mm, SF40 používají 30mm sponky, SF60 používají sponky 40mm.

Tape - pásky

Nabízíme 3 typy pásky o šířce 100 mm pro různé použití. Standardní páska SuperFOIL je vhodná pro většinu instalací produktů SuperFOIL.

SuperFOIL Superior Tape je zesílena a používá lepidlo, které umožňuje lepení i v chladném počasí a konečně SuperFOIL Split Back Tape, který může být užitečný v obtížných oblastech, kde pomáhá aplikovat pásku na produkt při zachování podkladu na otevřené straně Pásky.