SuperFOIL vlajka vlajka vlajka

ZATEPLENÍ ZDÍ

Team Image
Team Image

EXTERIÉR - ZATEPLENÍ FASÁDY izolací SuperFOIL

Naše celá řada paropropustných izolací SuperFOIL, produkt 3 v 1, je dokonalým řešením zateplení vnějších obvodových zdí vašeho domu. Naše řada vícevrstvých tepelně-reflexních izolací SFBB umožní vašemu domovu volně dýchat a zároveň zajistí vysoký výkon v zimě i v létě.

Přesnou nabídku paropropustných izolací najdete v sekci PRODUKTY. Zde si můžete vybrat, která izolace bude pro váš projekt ta nejlepší. Je zde i přesný popis instalace a technické specifikace.


Image

Image

INTERIÉR - ZATEPLENÍ ZDÍ izolací SuperFOIL

SuperFOIL lze použít v kombinaci s jinými typy izolací, jako je pěnová polystyrénová deska nebo minerální vata. Zde použijte PAROTĚSNOU nebo PROTIPOŽÁRNÍ IZOLACI SuperFOIL.

SuperFOIL je perfektní izolace pro použití na stěny v interiéru. Pomocí latí nainstalujete izolaci SuperFOIL a sádrokartónové desky, které následně omítnete, nebo jakékoliv obložení dle vašich představ pro váš krásný domov.

S naším produktem 3 v 1 není již třeba instalovat samostatnou parotěsnou vrstvu izolace pro regulaci par. Použitím předejtete tvorbě plísní a vlhkosti ve vašem domě.


Image

Image

Tabulka použití velikostí spon pro instalaci

Promluvte si s jedním z našich odborníků a zjistěte, jak na to.

+420 605 422 882

Certifikáty

Service
Service
Service
Service
Service
Service
Service
Service